Tarayıcınız güncel değildir. Eski tarayıcıların güvenlik sorunları bulunmaktadır ve yeni web standartlarına uygun değildir.

Bu web sitesini tam anlamıyla deneyimlemek için lütfen aşağıdaki tarayıcılardan bir tanesini kullanınız.

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sevgili Şişlili Komşum,

Sizlerle birlikte çevremiz ve geleceğimiz için yeni bir hizmeti başlatmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Şişli KOMŞU KART hizmetiyle yeniden değerlendirme olanağı olan ambalaj atıklarınızı sokağınıza gelip topluyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme yaptığınız bu katkıyı desteklemek için biriktirdiğiniz ambalaj atığı kadar Şişli KOMŞU KART’a para puan yükleniyor. Bu sayede geleceğimiz olan doğal kaynaklarımızı korurken, aynı zamanda hem ülke ekonomisine hem de komşularımızın aile bütçesine katkı sağlıyoruz.     

Ambalaj atıklarını biriktirerek kazanacağınız para puanlarınızı Şişli KOMŞU KART’ın geçerli olduğu, VISA ağına sahip tüm işletmelerde kullanabileceksiniz. Alışverişlerinizde kullanmadığınız para puanlarınızı ise belediyemizin oluşturacağı eğitim destek fonuna aktararak, öğrencilerimize burs imkânı sağlayabileceksiniz.

Şişli KOMŞU KART’ı, ailede kadının yerinin güçlenmesi için evdeki kadın adına çıkarıyor ve kartlarınızı size ulaştırıyoruz. 

Şişli’de kağıt, plastik, cam ve metal gibi atıkları geri dönüşüme kazandırarak, doğal kaynaklarımızı koruma konusunda ülkemize örnek olacağımıza inanıyor ve bu hareketin dalga dalga topluma yayılmasını temenni ediyorum.

Daha iyi bir gelecek için başlattığımız Şişli KOMŞU KART hizmetine göstereceğiniz desteğe şimdiden teşekkür ederim.

© Copyright 2024, Tüm Hakları Saklıdır. Şişli Belediyesi