Tarayıcınız güncel değildir. Eski tarayıcıların güvenlik sorunları bulunmaktadır ve yeni web standartlarına uygun değildir.

Bu web sitesini tam anlamıyla deneyimlemek için lütfen aşağıdaki tarayıcılardan bir tanesini kullanınız.

Sosyal Kart

Sosyal Kart

Şişli’de hayatı kolaylaştıran ücretsiz hizmetler veriyor, ihtiyaç sahibi komşularımıza destek oluyoruz. Şişli KOMŞU KART ile ihtiyaç sahibi komşularımız, hizmetlerimizden ve desteklerimizden çok daha hızlı ve kolay şekilde faydalanabilecek.

Belediyemizin sağladığı sosyal destekler (ayni, nakdi yardımlar, gıda yardımı vb.) Şişli KOMŞU KART’ınıza yükleniyor. Kartınızla Gıda Bankacılığı programımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Gıda Bankacılığı ile temiz ve sağlıklı gıda, temizlik, kırtasiye, oyuncak, ev eşyası, kitap ve yakacak ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

 Asker Ailesi Yardımı

Asker ailelerine yapılan nakdi yardımlar Şişli KOMŞU KART üzerinden sağlanıyor. İhtiyaç sahibi asker aileleri Şişli KOMŞU KART ile hizmetlerimizden ve desteklerimizden çok daha hızlı ve kolay şekilde faydalanıyor.

Sosyal desteklerimize başvurmak veya ihtiyaçlarınızı iletmek için 444 31 12 numaralı Komşu Masa’mızı günün her saati arayabilirsiniz.

© Copyright 2024, Tüm Hakları Saklıdır. Şişli Belediyesi